Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Електрифікація дільниці Білоруська залізниця успішно реалізовує інвестиційний проект з електрифікації залізничних ліній на ділянці Гомель – Жлобин (протяжність 86 км) із залученням китайських кредитних ресурсів.

 

 


У липні Білоруська залізниця почала монтаж контактної мережі на ділянці Хальч – Буда-Кошелівська. Тут буде застосована сучасна контактна підвіска, що забезпечує швидкісний рух.
Одночасно білоруські будівельні організації продовжують роботи на ділянці Гомель – Жлобин. Вже встановлено понад 76% передбаченої кількості опор контактної мережі, а також більше 86% фундаментів під них. Ведеться будівництво двох тягових підстанцій (на станції Костюковка і на перегоні Жлобин – Хальч), а також будівництво чергового пункту контактної мережі на станції Гомель-Північний і підготовка до будівництва такого ж пункту на станції Буда-Кошелівська.
Тривають роботи з кабрірування ділянок повітряних ліній — заміна частини повітряних ліній напругою 10 кВ, які перетинають залізничне полотно, на кабельні лінії, що проходять під шляхами.
Загалом на ділянці Гомель – Жлобин планується встановити понад 4,8 тис. опор контактної мережі, побудувати 2 тягові підстанції, 2 чергові пункти контактної мережі, 3 автотранспортні пункти, а також проведення комплексу заходів із ремонту колії, модернізації пристроїв залізничної автоматики та зв'язку.
Завершити електрифікацію ділянки Гомель – Жлобин планується в 2015 році.