Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Електрифікація дільниці Білоруська залізниця успішно реалізовує інвестиційний проект з електрифікації залізничних ліній на ділянці Гомель – Жлобин (протяжність 86 км) із залученням китайських кредитних ресурсів.

 

 


У липні Білоруська залізниця почала монтаж контактної мережі на ділянці Хальч – Буда-Кошелівська. Тут буде застосована сучасна контактна підвіска, що забезпечує швидкісний рух.
Одночасно білоруські будівельні організації продовжують роботи на ділянці Гомель – Жлобин. Вже встановлено понад 76% передбаченої кількості опор контактної мережі, а також більше 86% фундаментів під них. Ведеться будівництво двох тягових підстанцій (на станції Костюковка і на перегоні Жлобин – Хальч), а також будівництво чергового пункту контактної мережі на станції Гомель-Північний і підготовка до будівництва такого ж пункту на станції Буда-Кошелівська.
Тривають роботи з кабрірування ділянок повітряних ліній — заміна частини повітряних ліній напругою 10 кВ, які перетинають залізничне полотно, на кабельні лінії, що проходять під шляхами.
Загалом на ділянці Гомель – Жлобин планується встановити понад 4,8 тис. опор контактної мережі, побудувати 2 тягові підстанції, 2 чергові пункти контактної мережі, 3 автотранспортні пункти, а також проведення комплексу заходів із ремонту колії, модернізації пристроїв залізничної автоматики та зв'язку.
Завершити електрифікацію ділянки Гомель – Жлобин планується в 2015 році.