Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Білоруська залізницяЗахід пройшов 30 жовтня в Мінську в Палаці культури та спорту залізничників.

 

 

У ньому брали участь начальники пасажирських поїздів шести відділень Білоруської залізниці.
Як зазначив О. Захаревич, начальник пасажирської служби Білоруської залізниці, проведення першого дорожнього семінару з начальниками поїздів із питань впровадження передових стандартів обслуговування — це важлива подія для всієї білоруської магістралі. «Начальники поїздів є «обличчям вагонних дільниць», оскільки вони безпосередньо спілкуються з пасажирами, отримують зворотній зв'язок від них», — підкреслив він.
На семінарі було розглянуто основні вимоги, які пред'являються до обслуговування пасажирів у поїздах; документи, що визначають якість послуг; методи і прийоми обслуговування пасажирів; поведінку в конфліктних ситуаціях; вплив особистісних якостей та професійної підготовки на якість роботи поїзних бригад та інші актуальні питання. Крім того, начальники поїздів зможуть обговорити основні складові професійної етики, навички ділового спілкування на тематичному тренінгу, який пройде в рамках семінару.