Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Перевезення багажуВідтепер перевозити багаж можна 6 днів на тиждень у спеціально обладнаному купе поїзда № 652 / 651 Брест – Мінськ.

 

 

Пасажирам, які бажають доставити вантаж (особисті речі) з одного міста в інше в поїзді № 652 / 651 Брест – Мінськ, достатньо сплатити нову послугу в спеціалізованій квитковій касі і здати багаж у вагон № 5 після подачі поїзда на посадку або попередньо в багажне відділення. У пункті призначення одержувач зможе забрати багаж безпосередньо з вагона або отримати його пізніше в багажному відділенні.
Експеримент організований для вивчення попиту на послугу і для відпрацювання технології її надання. Якщо населення позитивно оцінить нову послугу і забезпечить стабільний обсяг вантажобагажних перевезень, надалі планується впровадити її і на інших напрямках залізничного сполучення на території Білорусі.