Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Білоруська залізниця 10 вересня 2011 року Білоруська залізниця в рамках впровадження нового формату пасажирських перевезень відкрила регулярний рух електропоїздів міських ліній за маршрутом Мінськ-Пасажирський – Ждановичі – Білорусь (Заславль). Надалі поїзда міських ліній сполучили з ще одним містом-супутником — Радянський.

 

Сьогодні міські лінії дають пасажирам можливість у комфортних умовах і з мінімальними витратами часу добиратися із Заславля і Радянський до столиці і назад. Новий вид перевезення зайняв свою нішу на транспортному ринку. Про це свідчить стійка тенденція зростання популярності поїздів міських ліній. Так, у січні-серпні 2014 року ними перевезено понад 1,6 млн пасажирів, що на 27,5% перевищило рівень аналогічного періоду минулого року.
Введення поїздів міських ліній став першим етапом впровадження на Білоруській залізниці нового формату пасажирських перевезень і був обумовлений інтенсивним розвитком Мінська, прилеглих до нього територій та міст-супутників, будівництвом спортивних об'єктів світового рівня.