Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Білоруська залізниця 10 вересня 2011 року Білоруська залізниця в рамках впровадження нового формату пасажирських перевезень відкрила регулярний рух електропоїздів міських ліній за маршрутом Мінськ-Пасажирський – Ждановичі – Білорусь (Заславль). Надалі поїзда міських ліній сполучили з ще одним містом-супутником — Радянський.

 

Сьогодні міські лінії дають пасажирам можливість у комфортних умовах і з мінімальними витратами часу добиратися із Заславля і Радянський до столиці і назад. Новий вид перевезення зайняв свою нішу на транспортному ринку. Про це свідчить стійка тенденція зростання популярності поїздів міських ліній. Так, у січні-серпні 2014 року ними перевезено понад 1,6 млн пасажирів, що на 27,5% перевищило рівень аналогічного періоду минулого року.
Введення поїздів міських ліній став першим етапом впровадження на Білоруській залізниці нового формату пасажирських перевезень і був обумовлений інтенсивним розвитком Мінська, прилеглих до нього територій та міст-супутників, будівництвом спортивних об'єктів світового рівня.