Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Ремонтні роботи на Білоруській залізниціВідновлювальний ремонт з повним оновленням рейок, скріплень, шпал і баласту проведено на 167 км колії.

 

 


Середній ремонт колії виконано на 388 км колії. За підсумками минулого року укладено 114 км плетей безстикової колії, замінено 251 комплект стрілочних переводів. Окрему увагу було приділено ремонтним роботам на ділянках міжобласного сполучення в рамках міжнародних транспортних коридорів. У тому числі на ділянці Красне – Мінськ-Брест II Загальноєвропейського транспортного коридору в минулому році проведено відновлювальний ремонт 59,6 км колії, а на ділянках Терюха – Гудогай і Жлобин – Езерище IX Загальноєвропейського транспортного коридору — 46 км колії. Це дозволило підвищити безпеку руху поїздів і збільшити їх швидкість на окремих перегонах з 120 до 140 км/год. Загалом оздоровлення колії в 2013–2014 рр. дозволило підвищити швидкість руху пасажирських поїздів до 140 км/год на 213,6 км колії. Високий рівень якості ремонтних робіт забезпечує застосування сучасної колійної техніки, парк якої постійно оновлюється.