Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міжнародний союз залізницьДелегація Білоруської залізниці (БЗ) на чолі з П. Стоцьким, заступником начальника залізниці, бере участь у 85-й Генеральній асамблеї Міжнародного союзу залізниць (МСЗ), яка розпочала свою роботу 2 грудня в Парижі (Франція).

 

Учасники міжнародного форуму підведуть попередні підсумки 2014 року і визначать завдання на 2015 рік. Програма форуму передбачає низку питань, що стосуються різних аспектів діяльності МСЗ. Велику увагу буде приділено питанням стандартизації.
Крім того, відбудеться презентація спеціальної платформи МСЗ, будуть обговорені питання фінансування цього напрямку, міжнародних залізничних стандартів (IRS), а також взаємодії з Організацією співробітництва залізниць (ОСЗ) в галузі стандартизації для залізниць із шириною колії 1520 мм, виконання угоди з Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO). Також учасники форуму розглянуть питання, присвячені дослідній роботі. У рамках асамблеї запланована презентація діяльності Міжнародної ради із залізничних досліджень. Відбудеться вручення нагород за наукові дослідження та інновації в 2014 році. Нагороди вручатимуть за шістьма основними номінаціями, серед яких: безпека, сталий розвиток, залізничні системи, вантажоперевезення, служба роботи з клієнтами, скорочення витрат, передбачені і дві почесні категорії — молодий дослідник і досягнення поза часом.