Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Міжнародний союз залізницьДелегація Білоруської залізниці (БЗ) на чолі з П. Стоцьким, заступником начальника залізниці, бере участь у 85-й Генеральній асамблеї Міжнародного союзу залізниць (МСЗ), яка розпочала свою роботу 2 грудня в Парижі (Франція).

 

Учасники міжнародного форуму підведуть попередні підсумки 2014 року і визначать завдання на 2015 рік. Програма форуму передбачає низку питань, що стосуються різних аспектів діяльності МСЗ. Велику увагу буде приділено питанням стандартизації.
Крім того, відбудеться презентація спеціальної платформи МСЗ, будуть обговорені питання фінансування цього напрямку, міжнародних залізничних стандартів (IRS), а також взаємодії з Організацією співробітництва залізниць (ОСЗ) в галузі стандартизації для залізниць із шириною колії 1520 мм, виконання угоди з Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO). Також учасники форуму розглянуть питання, присвячені дослідній роботі. У рамках асамблеї запланована презентація діяльності Міжнародної ради із залізничних досліджень. Відбудеться вручення нагород за наукові дослідження та інновації в 2014 році. Нагороди вручатимуть за шістьма основними номінаціями, серед яких: безпека, сталий розвиток, залізничні системи, вантажоперевезення, служба роботи з клієнтами, скорочення витрат, передбачені і дві почесні категорії — молодий дослідник і досягнення поза часом.