Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Двовісний тепловоз ТМЕ3Міжнародна виставка «Inno Trans» пройде з 23 по 26 вересня в Берліні. Вперше на ній буде продемонстровано маневровий тепловоз ТМЕ3, розроблений Білоруською залізницею спільно з чеською компанією АТ «Сz LOKO» в локомотивному депо Ліда.

 

 

Виготовлення двовісних тепловозів ТМЕ3 здійснюється на підставі інвестиційного проекту «Модернізація і виготовлення маневрових тепловозів у Республіці Білорусь». Основне призначення ТМЕ3 — виконання маневрових робіт на коліях загального користування та під'їзних коліях промислових підприємств із шириною колії 1520 мм. Комплектуючі, деталі та елементи, використані в конструкції ТМЕ3, відповідають найвищим вимогам щодо екології, охорони здоров'я обслуговуючого персоналу, безпеки експлуатації.
На виставці також будуть представлені такі важливі теми, як структура залізничного транспорту, залізничні технології, залізнична інфраструктура, внутрішнє оснащення рухомого складу, громадський пасажирський транспорт, будівництво тунелів.
Особливе місце займатиме презентація моделей сучасного рейкового рухомого складу, наукових і технічних досягнень у галузі рейкового транспорту і транспортної техніки, а також систем міського та приміського транспорту, транспорту дальнього сполучення.
Також у рамках відвідування виставки делегація Білоруської залізниці планує провести  зустрічі із зарубіжними компаніями-виробниками залізничної техніки та обладнання рухомого складу: польською PESA Bydgoszcz SA, швейцарською Stadler Rail Group, чеською CZ LOKO as і німецькою Siemens тощо.