Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізничний міст через р. Західний БугБілоруська залізниця (БЗ) завершила комплекс робіт із перевлаштування інфраструктури залізничного мосту через річку Західний Буг.

 

 

Під час оновлення було проведено стиковку двох типів контактних проводів напругою 3,3 кВ постійного струму з боку Польщі та Білорусі, укладено нові рейки і скріплення, шпали на підходах до мосту, а також кабель, що забезпечує надійну роботу пристроїв напівавтоматики.
У проведенні робіт брали участь підприємства республіки, в тому числі організації БЗ.

 

Довідка. Міст через річку Західний Буг побудований ще в дореволюційний період. Споруда довжиною 303 м з'єднує Польщу та Білорусь. Це одноколійний міст із шістьма пролітних будовами — двома залізобетонними і чотирма металевими (по 66 і 71,5 м). Споруда має поєднану конструкцію верхньої будови: на ньому розміщуються дві колії з різною шириною — 1520 та 1435 мм.