Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Локомотивний парк Білоруської залізниціБілоруська залізниця планує зберегти темпи оновлення локомотивного складу. Таке рішення передбачене резолюцією Третього зльоту машиністів Білоруської залізниці, прийнятої 14 листопада в м. Гомелі.

 

 

Як зазначив В. Морозов, начальник Білоруської залізниці, завершуючи роботу зльоту, новий формат його проведення довів свою ефективність, і всі робочі групи виконали поставлені завдання. «Дуже важливо, що відбувся діалог на рівних. Це дозволило почути вашу думку з безлічі назрілих питань і намітити шляхи їх вирішення, — підкреслив В. Морозов. — Прийнята на зльоті резолюція дозволить підвищити ефективність роботи не тільки локомотивного господарства, а й усієї Білоруської залізниці з виконання її головного завдання — забезпечення потреби економіки країни в перевезенні вантажів і пасажирів з належною якістю послуг і безпекою руху поїздів».
На проведеному зльоті машиністів було прийнято рішення схвалити і підтримати проведену на Білоруській залізниці роботу, спрямовану на технічне переозброєння залізничної галузі, оновлення тягового та моторвагонного рухомого складу, підтвердити правильність рішень із зазначених питань і зберегти темпи оновлення локомотивного парку.