Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Локомотивний парк Білоруської залізниціБілоруська залізниця планує зберегти темпи оновлення локомотивного складу. Таке рішення передбачене резолюцією Третього зльоту машиністів Білоруської залізниці, прийнятої 14 листопада в м. Гомелі.

 

 

Як зазначив В. Морозов, начальник Білоруської залізниці, завершуючи роботу зльоту, новий формат його проведення довів свою ефективність, і всі робочі групи виконали поставлені завдання. «Дуже важливо, що відбувся діалог на рівних. Це дозволило почути вашу думку з безлічі назрілих питань і намітити шляхи їх вирішення, — підкреслив В. Морозов. — Прийнята на зльоті резолюція дозволить підвищити ефективність роботи не тільки локомотивного господарства, а й усієї Білоруської залізниці з виконання її головного завдання — забезпечення потреби економіки країни в перевезенні вантажів і пасажирів з належною якістю послуг і безпекою руху поїздів».
На проведеному зльоті машиністів було прийнято рішення схвалити і підтримати проведену на Білоруській залізниці роботу, спрямовану на технічне переозброєння залізничної галузі, оновлення тягового та моторвагонного рухомого складу, підтвердити правильність рішень із зазначених питань і зберегти темпи оновлення локомотивного парку.