Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ТЕС до поїзда ПСС-1К14 жовтня на Верещагинському колійному ремонтно-механічному заводі «Ремпутьмаш» (Росія) запустили тягово-енергетичну секцію (ТЕС) до поїзда ПСС-1К.

 

 

Нову машину повністю зібрали на місцевому підприємстві. Вона стала першою ластівкою, що ознаменувала перехід заводу з ремонту машинних комплексів до їх будівництва. ТЕС являє собою своєрідний локомотив-генератор. Її головна особливість в тому, що вона багатофункціональна.
«ТЕС може працювати з різними типами поїздів, а також використовуватися як електростанція в колійному господарстві, — розповідає В. Дегтярьов, головний інженер заводу. — Її можна застосовувати і як маневровий тепловоз. Потужність секції — 1100 кВт. Трансмісію на ходові візки в машині передає безпосередньо електродвигун, а редуктори відсутні — все це підвищує коефіцієнт корисної дії секції. На залізницях подібна машина користується великим попитом».