Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця СловаччиниНа минулому тижні уряд Словаччини ухвалив рішення в рамках поліпшення добробуту населення республіки дозволити з 17 листопада безкоштовний проїзд у поїздах учнівської молоді віком до 26 років і старшим людям віком від 62 років.

 

 

«З 17 листопада дозволений безкоштовний проїзд у поїздах по республіці не тільки громадянам Словаччини віком від 62 років, але й їх ровесникам з усіх країн-членів Євросоюзу. В іншому випадку була б очевидна дискримінація громадян інших держав і порушення положень ЄС», — зауважив Я. Почіатка, міністр транспорту Словаччини. За його словами, пасажирам, які підпадають під ці категорії, достатньо буде показати для придбання «нульового квитка» документи, що підтверджують їх вік, а для молоді ще й квиток із навчального закладу.