Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Національний аеропорт БілорусіБілоруська залізниця почне в листопаді тестову експлуатацію дизель-поїздів у напрямку Національного аеропорту «Мінськ».

 

Про новий проект 7 жовтня на виставці «Транспорт і логістика» повідомив журналістам В. Морозов, начальник БЖД. «У листопаді розпочнеться тестова експлуатація проекту з відпрацюванням логістики пересування пасажирів не тільки з Мінська, а й загалом по Білорусі з використанням можливостей залізничного сполучення», — заявив він. 

За словами А. Сивака, міністра транспорту і комунікацій Білорусі, на першому етапі проекту особливою популярністю новий вид сполучення користуватиметься у працюючих на території аеропорту громадян.
Після реалізації першого етапу проекту доставляти пасажирів і обслуговуючий персонал у Національний аеропорт «Мінськ» передбачається з Мінська, Борисова і Смолевичи. Згодом планується побудувати з'їзд з нинішнього залізничної колії та електрифікувати всю ділянку до аеропорту.
У БЖД заявляли, що проект створення залізничної гілки від столиці до Національного аеропорту «Мінськ» повинен бути комерційним. Реалізація проекту також розглядається в тісній сукупно з розвитком супутньої містобудівної та соціальної інфраструктури. Передбачається, що поява залізничного сполучення до головного аеропорту країни сприятиме збільшенню пасажиропотоку і підвищенню конкурентоспроможності магістралі.