Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Національний аеропорт БілорусіБілоруська залізниця почне в листопаді тестову експлуатацію дизель-поїздів у напрямку Національного аеропорту «Мінськ».

 

Про новий проект 7 жовтня на виставці «Транспорт і логістика» повідомив журналістам В. Морозов, начальник БЖД. «У листопаді розпочнеться тестова експлуатація проекту з відпрацюванням логістики пересування пасажирів не тільки з Мінська, а й загалом по Білорусі з використанням можливостей залізничного сполучення», — заявив він. 

За словами А. Сивака, міністра транспорту і комунікацій Білорусі, на першому етапі проекту особливою популярністю новий вид сполучення користуватиметься у працюючих на території аеропорту громадян.
Після реалізації першого етапу проекту доставляти пасажирів і обслуговуючий персонал у Національний аеропорт «Мінськ» передбачається з Мінська, Борисова і Смолевичи. Згодом планується побудувати з'їзд з нинішнього залізничної колії та електрифікувати всю ділянку до аеропорту.
У БЖД заявляли, що проект створення залізничної гілки від столиці до Національного аеропорту «Мінськ» повинен бути комерційним. Реалізація проекту також розглядається в тісній сукупно з розвитком супутньої містобудівної та соціальної інфраструктури. Передбачається, що поява залізничного сполучення до головного аеропорту країни сприятиме збільшенню пасажиропотоку і підвищенню конкурентоспроможності магістралі.