Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Національний аеропорт БілорусіБілоруська залізниця почне в листопаді тестову експлуатацію дизель-поїздів у напрямку Національного аеропорту «Мінськ».

 

Про новий проект 7 жовтня на виставці «Транспорт і логістика» повідомив журналістам В. Морозов, начальник БЖД. «У листопаді розпочнеться тестова експлуатація проекту з відпрацюванням логістики пересування пасажирів не тільки з Мінська, а й загалом по Білорусі з використанням можливостей залізничного сполучення», — заявив він. 

За словами А. Сивака, міністра транспорту і комунікацій Білорусі, на першому етапі проекту особливою популярністю новий вид сполучення користуватиметься у працюючих на території аеропорту громадян.
Після реалізації першого етапу проекту доставляти пасажирів і обслуговуючий персонал у Національний аеропорт «Мінськ» передбачається з Мінська, Борисова і Смолевичи. Згодом планується побудувати з'їзд з нинішнього залізничної колії та електрифікувати всю ділянку до аеропорту.
У БЖД заявляли, що проект створення залізничної гілки від столиці до Національного аеропорту «Мінськ» повинен бути комерційним. Реалізація проекту також розглядається в тісній сукупно з розвитком супутньої містобудівної та соціальної інфраструктури. Передбачається, що поява залізничного сполучення до головного аеропорту країни сприятиме збільшенню пасажиропотоку і підвищенню конкурентоспроможності магістралі.