Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» придбає 60 купейних вагонів та модернізує 260 пасажирських вагонів, – Євген Кравцов

У листопаді 2017 року Укрзалізниця прискорила обіг зерновозів

Увага! Змінено час початку заходу на 15:00. Запрошуємо ЗМІ 5 грудня на прес-конференцію в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцо

Євген Кравцов: на виконання доручення Уряду Укрзалізниця відкриває продаж квитків на поїзди до країн Європейського Союзу

Інформація про замінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі у Києві перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

У новорічні дні призначені додаткові рейси швидкісних поїздів з Києва до Тернополя та Запоріжжя

На ділянці Пологи – Комиш-Зоря маріупольського напрямку збільшено кількість вантажних поїздів до 21

БНК7 жовтня Білоруська нафтова компанія (БНК) і Литовські залізниці на виставці «Транспорт і логістика» в Мінську підписали довгостроковий договір на поставку нафтопродуктів з Білорусі в Клайпедський порт.

 

Документ пописали О. Демидов, генеральний директор БНК, і С. Дайлідка, генеральний директор компанії «Литовські залізниці». 

«Договір із БНК — це робота не одного місяця. Тепер ми прийшли до конкретних цифр, залежних від обсягу», — відзначив О. Демидов.
С. Дайлідка не конкретизував обсяги нафтопродуктів, які планується перевезти за три позначених у договорі роки. Проте він уточнив, що поставки будуть забезпечені за фіксованими ставками.