Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Будівництво залізниці Баку - Тбілісі - Карс Тестовий поїзд буде запущений по залізничній магістралі Баку – Тбілісі – Карс вже в кінці цього року, а повністю нова магістраль буде введена в експлуатацію в 2015 році.

 

 

 

Про це 26 листопада на грузино-латвійському бізнес-форумі в Тбілісі заявив І. Гарібашвілі, прем'єр-міністр Грузії. На форумі була присутня делегація Латвії на чолі з президентом А. Берзиньшем.

За словами прем'єра, ця залізниця зіграє важливу роль у розвитку транспортного коридору Європа – Кавказ – Азія і в 2 рази скоротить час перевезення вантажів у цьому напрямку. «Ця залізниця прямо зв'яже Грузію і Туреччину, а через тунель під Мармуровим морем буде створена прямий зв'язок між країнами Сходу і Європи», — пояснив І. Гарібашвілі.