Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд Talgo під локомотивом KZ4A ВАТ «КТЖ»Казахстанські компанії — АТ «Приміські перевезення», АТ «Воєнізована залізнична охорона» і лінійна поліція Департаменту внутрішніх справ на транспорті — мають спільними зусиллями забезпечити безпеку пасажирів поїздів.

 

Останнім часом з'явилися випадки порушення правопорядку на шляху проходження приміських поїздів. Відповідно до наказу міністра внутрішніх справ Казахстану для забезпечення правопорядку на шляху проходження приміських поїздів і схоронності майна проводиться супровід маршрутів нарядами поліції на транспорті.
АТ «Приміські перевезення», АТ «Воєнізована залізнична охорона» і лінійною поліцією Департаменту внутрішніх справ на транспорті було прийнято рішення про об'єднання сил і ресурсів із спільного забезпечення безпеки пасажирів на шляху прямування. Також було проведено інструктаж для співробітників лінійного відділу внутрішніх справ на транспорті та працівників поїзних бригад щодо взаємодії, профілактики та запобігання порушень правопорядку.