Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

На церемонії з нагоди початку проходки тунелюВ Чехії під пагорбами Chlum і Homolka біля містечка Кішице 3 лютого урочисто запущено буріння найдовшого в країні залізничного тунелю.

 

 

 

Два одноколійні отвори матимуть довжину 4150 м. Для проходки тунелів буде використана бурильна установка Type S-799 ТВМ, що поставляється німецькою Herrenknecht, яка за словами підрядник проекту, компанії Metrostav, є найбільшою бурильною установкою, що використовувалася в Чеській Республіці.
Бурильна машина, що отримала власну назву Viktorie, має довжину 114 м, важить 1800 т та діаметр головки 9,9 м, що дозволяє здійснювати проходку до 15 м в день.
Загальна вартість проекту склала CZKC3,9 млрд. Проект здійснюється консорціумом Metrostav і Subterra. Фонд згуртування ЄС інвестує 76,44% вартості проекту.
Завершення будівництва тунелю очікується в середині 2017 року.