Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд норвезької залізниціВ. о. генерального директора Jernbaneverket Г. Ловас повідомив, що він був дуже радий розміру суми, яку виділено з державного бюджету для національного оператора інфраструктури в 2015 році.

 

 

Загалом збільшення склало NKr1,5 млрд порівняно з минулорічним показником. Майже NKr11,3 млрд передбачено для інвестицій в основний капітал і NKr6,5 млрд — для  покриття витрат на експлуатацію та технічне обслуговування.
NKr810 млн буде виділено на збільшення пропускної здатності на існуючій мережі, в тому числі на будівництво двоколійних вставок і утримання об'єктів, зміцнення електроживлення та розгортання мережі GSM-R.
На модернізацію станцій було виділенjNKr440 млн, у тому числі на подальше розгортання інформаційних систем та подовження платформ.
На проекти безпека і довкілля — загалом Nkr530 млн.