Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

І. Бреус, начальник Департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення УкрзалізниціІз 23 по 25 вересня у м. Одесі пройшла VІ Міжнародна конференція «Маркетинг і логістика в системі менеджменту пасажирських перевезень на залізничному транспорті», в якій беруть участь не лише залізничники України, а й науковці і практики країн СНД.

 

 

Під час конференції фахівці приділили увагу питанням менеджменту та логістики у секторі пасажирських залізничних перевезень, безпеки перевезень, роботи персоналу тощо.
І. Бреус, начальник Департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення Укрзалізниці, у своєму виступі проаналізував роботу пасажирського сектору галузі. Він зазначив, що спостерігається суттєве зменшення обсягів пасажирських перевезень та дохідності, у той же час цей вид діяльності залізниці залишається і надалі збитковим.
Також він зазначив, що деякі напрямки вдалося вивести на рівень рентабельності. Зокрема, в умовах зменшення кількості поїздів до Криму їх заповнюваність сягає 100%. Також суттєво зріс попит на поїзди, що прямують у напрямку Бердянська та Генічеська.
Учасники конференції зазначили, що такі ділові зустрічі необхідні для професійного спілкування, підвищення кваліфікації фахівців.