Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

І. Бреус, начальник Департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення УкрзалізниціІз 23 по 25 вересня у м. Одесі пройшла VІ Міжнародна конференція «Маркетинг і логістика в системі менеджменту пасажирських перевезень на залізничному транспорті», в якій беруть участь не лише залізничники України, а й науковці і практики країн СНД.

 

 

Під час конференції фахівці приділили увагу питанням менеджменту та логістики у секторі пасажирських залізничних перевезень, безпеки перевезень, роботи персоналу тощо.
І. Бреус, начальник Департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення Укрзалізниці, у своєму виступі проаналізував роботу пасажирського сектору галузі. Він зазначив, що спостерігається суттєве зменшення обсягів пасажирських перевезень та дохідності, у той же час цей вид діяльності залізниці залишається і надалі збитковим.
Також він зазначив, що деякі напрямки вдалося вивести на рівень рентабельності. Зокрема, в умовах зменшення кількості поїздів до Криму їх заповнюваність сягає 100%. Також суттєво зріс попит на поїзди, що прямують у напрямку Бердянська та Генічеська.
Учасники конференції зазначили, що такі ділові зустрічі необхідні для професійного спілкування, підвищення кваліфікації фахівців.