Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

О. Кава, заступник Міністра інфраструктури В Україні може бути створено Державне агентство залізниць.

 

 

Про це в інтерв'ю ЦТС повідомив О. Кава, заступник Міністра інфраструктури, який в міністерстві відповідає за залізничний сектор. Він нагадав, що в рамках реформи Укрзалізниці вона буде перетворена в акціонерну компанію і позбудеться регуляторних повноважень, якими  будуть наділені державні органи — Мінінфраструктури і частково інспекція з безпеки на транспорті.
«І, можливо, нам доведеться створити ще одну структуру — Державне агентство залізниць. Але ми поки аналізуємо доцільність такого кроку», — зазначив О. Кава.
За його словами, таке держагентство у разі створення вестиме реєстр рухомого складу, чим не може займатися АТ «Укрзалізниця» як господарюючий суб'єкт. Також у веденні Держагенства знаходитиметься реєстр перевізників, операторів рухомого складу, об'єктів інфраструктури. Крім того, це відомство буде формувати державне замовлення на перевезення, контролювати виконання графіка руху поїздів.