Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

364503986Підбір менеджерів структурних підрозділів Укрзалізниці вперше колегіально здійснить кадрова комісія, яка сформована з керівного складу відомства. Кандидатури претендентів на ті чи інші посади кадрова комісія розгляне на своєму засіданні 20 липня. 

 

«Ніяких субєктивних оцінок під час підбору кадрів не буде»,  зазначив очільник галузі Олександр Завгородній. За його словами, серед критеріїв відбору будуть професійні якості, компетентність, а також відсутність зловживань.

«Нам не по дорозі з тими, хто працює неефективно, з тими, хто повязаний зі зловживаннями чи корупцією, але жоден працівник не буде звільнений із субєктивних причин», зауважив  Олександр Завгородній.

Ключовими критеріями відбору менеджерів у залізничній галузі, як зазначила директор з корпоративного управління та мотивації персоналу Оксана Маріна, є лідерство, налаштованість на результат,  клієнтоорієнтованість, винахідництво та новаторство.

«У сучасних умовах ефективний менеджер – це харизматична особистість, що має виражені лідерські якості і здатна вести за собою колектив, яка ставить цілі та йде до поставленої мети, діє на принципах партнерства як зі своїми колегами, так і з клієнтами, втілює інноваційні рішення, є ініціатором і має активну життєву позицію», – зазначила Оксана Маріна.

Вона зауважила, що, безсумнівно, ключовим критерієм залишаються  професійні якості та репутація претендента на посаду. 

Про результати роботи кадрової комісії Укрзалізниці буде повідомлено додатково.

 

Прес - центр Укрзалізниці