Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

6987386753867

    17 квітня 2015 року у конференц-залі санаторію-профілакторію «Біла акація» відбулася перша урочиста зустріч керівництва Одеської залізниці, Дорожнього профспілкового комітету з ветеранами магістралі. У заході взяли участь майже  80 ветеранів-залізничників.

   

Ініціатором проведенням заходу був начальник Одеської залізниці Григорій Бойко. У своєму зверненні до ветеранів начальник залізниці окреслив поточний стан справ на залізниці, актуальні проблеми трудового колективу, заплановані шляхи їх вирішення та стратегію подальшого розвитку.

   «Я щиро вдячний усім присутнім за те, що свого часу з молодого інженера ви зробили спеціаліста, який сьогодні очолює залізницю. Відтепер ми проводитимемо такі зустрічі в управлінні залізниці, в дирекції, будемо запрошувати начальників служб, заступників начальника залізниці, щоб ви знали  чим сьогодні живе колектив, які ми сьогодні вирішуємо питання. Для нас усіх буде приємно встановити живий діалог. Надалі ми почнемо проводити такі вечори в інших регіонах в межах залізниці», - зазначив начальник залізниці.

  Голова Ради ветеранів залізниці Володимир Зелений  та голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко повністю підтримали таку ініціативу керівництва, адже, за їх словами, варто пам’ятати про ветеранів магістралі, які, свого часу, віддали свої знання, вміння та навики на благо Одеської залізниці.

  У ході зустрічі за багаторічну плідну працю і вагомий особистий внесок у розвиток залізниці, за виховання молодого покоління залізничників було заохочено 15 присутніх ветеранів праці: їх нагородили почесними відзнаками із виплатами грошових винагород (згідно з наказом начальника залізниці нагороди отримають ще 15 ветеранів).

  Ветерани отримали багато приємних вражень в цей день, зустрілися із колишніми колегами, друзями, поділилися спогадами…