Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

6987386753867

    17 квітня 2015 року у конференц-залі санаторію-профілакторію «Біла акація» відбулася перша урочиста зустріч керівництва Одеської залізниці, Дорожнього профспілкового комітету з ветеранами магістралі. У заході взяли участь майже  80 ветеранів-залізничників.

   

Ініціатором проведенням заходу був начальник Одеської залізниці Григорій Бойко. У своєму зверненні до ветеранів начальник залізниці окреслив поточний стан справ на залізниці, актуальні проблеми трудового колективу, заплановані шляхи їх вирішення та стратегію подальшого розвитку.

   «Я щиро вдячний усім присутнім за те, що свого часу з молодого інженера ви зробили спеціаліста, який сьогодні очолює залізницю. Відтепер ми проводитимемо такі зустрічі в управлінні залізниці, в дирекції, будемо запрошувати начальників служб, заступників начальника залізниці, щоб ви знали  чим сьогодні живе колектив, які ми сьогодні вирішуємо питання. Для нас усіх буде приємно встановити живий діалог. Надалі ми почнемо проводити такі вечори в інших регіонах в межах залізниці», - зазначив начальник залізниці.

  Голова Ради ветеранів залізниці Володимир Зелений  та голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко повністю підтримали таку ініціативу керівництва, адже, за їх словами, варто пам’ятати про ветеранів магістралі, які, свого часу, віддали свої знання, вміння та навики на благо Одеської залізниці.

  У ході зустрічі за багаторічну плідну працю і вагомий особистий внесок у розвиток залізниці, за виховання молодого покоління залізничників було заохочено 15 присутніх ветеранів праці: їх нагородили почесними відзнаками із виплатами грошових винагород (згідно з наказом начальника залізниці нагороди отримають ще 15 ветеранів).

  Ветерани отримали багато приємних вражень в цей день, зустрілися із колишніми колегами, друзями, поділилися спогадами…