Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

 143495549045На сьогодні Укрзалізниця збільшила запас дизельного палива для потреб залізничної галузі з 3 до 11 діб. Про це повідомив в.о. директора ДП «Укрзалізничпостач» Євген Хорощак.

«Завдяки добросовісному виконанню своїх зобов’язань компанією, яку нещодавно на конкурсних засадах обрано новим постачальником дизельного палива для залізниць України, нам вдалося стабілізувати ситуацію та збільшити загальний запас дизпалива до 9200 тонн. Цього обсягу цілком вистачить на 11 діб роботи залізничного транспорту», - зазначив в.о. директора ДП «Укрзалізничпостач» Євген Хорощак.

 

 

Він також наголосив, що наявність певного недоторканого запасу дизпалива – головна умова безперебійної роботи залізничного транспорту. Тому в галузі докладають максимум зусиль, щоб не тільки забезпечити ритмічність поставок дизпалива, а й сформувати його запас на випадок тих чи інших непередбачуваних ситуацій, через які виникає перерва у постачанні дизпалива.
Нагадаємо, на даний час постачання дизельного палива для залізничної галузі здійснює компанія «ОККО-Бізнес Контакт», яка у червні 2015 року перемогла у відкритому конкурсі на постачання дизпалива для Укрзалізниці. За результатами акцепту конкурсний комітет визнав найкращою пропозицію ПП «ОККО-Бізнес Контакт», оскільки компанія запропонувала найменшу ціну по 10 лотах.

 

Прес-центр Укрзалізниці