Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

 143495549045На сьогодні Укрзалізниця збільшила запас дизельного палива для потреб залізничної галузі з 3 до 11 діб. Про це повідомив в.о. директора ДП «Укрзалізничпостач» Євген Хорощак.

«Завдяки добросовісному виконанню своїх зобов’язань компанією, яку нещодавно на конкурсних засадах обрано новим постачальником дизельного палива для залізниць України, нам вдалося стабілізувати ситуацію та збільшити загальний запас дизпалива до 9200 тонн. Цього обсягу цілком вистачить на 11 діб роботи залізничного транспорту», - зазначив в.о. директора ДП «Укрзалізничпостач» Євген Хорощак.

 

 

Він також наголосив, що наявність певного недоторканого запасу дизпалива – головна умова безперебійної роботи залізничного транспорту. Тому в галузі докладають максимум зусиль, щоб не тільки забезпечити ритмічність поставок дизпалива, а й сформувати його запас на випадок тих чи інших непередбачуваних ситуацій, через які виникає перерва у постачанні дизпалива.
Нагадаємо, на даний час постачання дизельного палива для залізничної галузі здійснює компанія «ОККО-Бізнес Контакт», яка у червні 2015 року перемогла у відкритому конкурсі на постачання дизпалива для Укрзалізниці. За результатами акцепту конкурсний комітет визнав найкращою пропозицію ПП «ОККО-Бізнес Контакт», оскільки компанія запропонувала найменшу ціну по 10 лотах.

 

Прес-центр Укрзалізниці