Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

35756756868

    Інформаційно-обчислювальний центр Одеської залізниці повідомив про відкриття форуму на субсайті «Бережливе виробництво».

 

   

Відтепер причетні працівники залізниці мають можливість висловлювати поради та пропозиції щодо питань удосконалення роботи магістралі. Написати на форумі може кожен залізничник, попередньо зареєструвавшись. Форум дає можливість спеціалістам-професіоналам у режимі онлайн обговорювати важливі проблеми, приймати рішення з найбільш актуальних питань, які потребують негайного вирішення. Таким чином форум об’єднує однодумців і сприяє удосконаленню роботи, що ведеться.

*Довідка
Субсайт «Бережливе виробництво»  на базі офіційного сайту Одеської залізниці було створено відповідною робочою групою. На сайті фахівці розглядають і опрацьовують заходи, спрямовані на зниження експлуатаційних витрат і питання збереження ресурсів виробничого призначення: енергоресурсів, матеріальних, трудових, фінансових тощо.

Прес-центр Одеської залізниці