Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Дизель-поїзд оператора DB RegioВідкрито рух пасажирських поїздів на ділянці Дольні-Поустевна (Чехія) – Зебніц (Німеччина). Поновлення пасажирського руху покликане сприяти припливу туристів, які відвідують національний парк. Очікуваний пасажиропотік оцінюється в 700 чол. / доб.

 

Щодня по ділянці слідують вісім пар поїздів сполученням Румбурк – Дечін. Рейси виконуються дизель-поїздами серії 642 німецького оператора DB Regio з поїзними бригадами залізниць Чехії.
Чеська компанія-оператор інфраструктури SŽDC завершила роботи з відновлення ділянки на своїй території в середині 2009 року, уклавши нові колії до кордону з Німеччиною. Було модернізовано станцію Дольні-Поустевна і ділянку Дольні-Поустевна – Микулашовице протяжністю 5,7 км. Витрати на виконання робіт склали CZK65,9 млн.
Відновлення ділянки довжиною 0,25 км і вартістю €2,8 млн на німецькій стороні неодноразово відкладалося через розбіжності з низки питань, у зв'язку з чим рішення про фінансування робіт не вдавалося прийняти до червня 2012 року.
SŽDC і оператор інфраструктури залізниць Німеччини DB Netz планують також розпочати роботи з відновлення лінії Аш – Зельб-Пльоссберг, відновити експлуатацію якої передбачається в грудня 2015 року.