Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

Дизель-поїзд оператора DB RegioВідкрито рух пасажирських поїздів на ділянці Дольні-Поустевна (Чехія) – Зебніц (Німеччина). Поновлення пасажирського руху покликане сприяти припливу туристів, які відвідують національний парк. Очікуваний пасажиропотік оцінюється в 700 чол. / доб.

 

Щодня по ділянці слідують вісім пар поїздів сполученням Румбурк – Дечін. Рейси виконуються дизель-поїздами серії 642 німецького оператора DB Regio з поїзними бригадами залізниць Чехії.
Чеська компанія-оператор інфраструктури SŽDC завершила роботи з відновлення ділянки на своїй території в середині 2009 року, уклавши нові колії до кордону з Німеччиною. Було модернізовано станцію Дольні-Поустевна і ділянку Дольні-Поустевна – Микулашовице протяжністю 5,7 км. Витрати на виконання робіт склали CZK65,9 млн.
Відновлення ділянки довжиною 0,25 км і вартістю €2,8 млн на німецькій стороні неодноразово відкладалося через розбіжності з низки питань, у зв'язку з чим рішення про фінансування робіт не вдавалося прийняти до червня 2012 року.
SŽDC і оператор інфраструктури залізниць Німеччини DB Netz планують також розпочати роботи з відновлення лінії Аш – Зельб-Пльоссберг, відновити експлуатацію якої передбачається в грудня 2015 року.