Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Дизель-поїзд оператора DB RegioВідкрито рух пасажирських поїздів на ділянці Дольні-Поустевна (Чехія) – Зебніц (Німеччина). Поновлення пасажирського руху покликане сприяти припливу туристів, які відвідують національний парк. Очікуваний пасажиропотік оцінюється в 700 чол. / доб.

 

Щодня по ділянці слідують вісім пар поїздів сполученням Румбурк – Дечін. Рейси виконуються дизель-поїздами серії 642 німецького оператора DB Regio з поїзними бригадами залізниць Чехії.
Чеська компанія-оператор інфраструктури SŽDC завершила роботи з відновлення ділянки на своїй території в середині 2009 року, уклавши нові колії до кордону з Німеччиною. Було модернізовано станцію Дольні-Поустевна і ділянку Дольні-Поустевна – Микулашовице протяжністю 5,7 км. Витрати на виконання робіт склали CZK65,9 млн.
Відновлення ділянки довжиною 0,25 км і вартістю €2,8 млн на німецькій стороні неодноразово відкладалося через розбіжності з низки питань, у зв'язку з чим рішення про фінансування робіт не вдавалося прийняти до червня 2012 року.
SŽDC і оператор інфраструктури залізниць Німеччини DB Netz планують також розпочати роботи з відновлення лінії Аш – Зельб-Пльоссберг, відновити експлуатацію якої передбачається в грудня 2015 року.