Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Fabricaciones Militares: будівництво зерновозу (фото Міністерства оборони Аргентини)Виробник військового обладнання Fabricaciones Militares збудує 1050 вагонів для державного оператора вантажних Trenes Argentinos Cargas y Logística S. A. згідно з договором вартістю у Arg$ 972 млн, який було підписано 28 липня в присутності міністра оборони А. Россі і міністра внутрішніх справ і транспорту Ф. Рандаццо.

 

 


Поставки будуть проводитися протягом двох років. Для цього встановлено нову лінію на заводі Río Tercero. Виробництво забезпечить зайнятість 80 співробітників, а також залучить понад 150 малих і середніх постачальників.
Для мережі Бельграно шириною колії 1000 мм Fabricaciones Militares поставить 50 зерновозів, кожен із вантажопідйомністю 45 т. Також заводом буде збудовано 400 фітингових платформ для перевезення контейнерів, сталі в рулонах, залізничних шпал. Їхньою особливістю стане те, що вони будуть оснащені системою автоматичної зміни ширини між колісними парами, що надасть можливість руху на лініях із різною шириною колії.
«Ми поновили виробництво вагонів у Fabricaciones Militares, тому що це стратегічний напрямок для національного розвитку», — заявив С. Родрігес, директор Fabricaciones Militares.