Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Fabricaciones Militares: будівництво зерновозу (фото Міністерства оборони Аргентини)Виробник військового обладнання Fabricaciones Militares збудує 1050 вагонів для державного оператора вантажних Trenes Argentinos Cargas y Logística S. A. згідно з договором вартістю у Arg$ 972 млн, який було підписано 28 липня в присутності міністра оборони А. Россі і міністра внутрішніх справ і транспорту Ф. Рандаццо.

 

 


Поставки будуть проводитися протягом двох років. Для цього встановлено нову лінію на заводі Río Tercero. Виробництво забезпечить зайнятість 80 співробітників, а також залучить понад 150 малих і середніх постачальників.
Для мережі Бельграно шириною колії 1000 мм Fabricaciones Militares поставить 50 зерновозів, кожен із вантажопідйомністю 45 т. Також заводом буде збудовано 400 фітингових платформ для перевезення контейнерів, сталі в рулонах, залізничних шпал. Їхньою особливістю стане те, що вони будуть оснащені системою автоматичної зміни ширини між колісними парами, що надасть можливість руху на лініях із різною шириною колії.
«Ми поновили виробництво вагонів у Fabricaciones Militares, тому що це стратегічний напрямок для національного розвитку», — заявив С. Родрігес, директор Fabricaciones Militares.