Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Промо-кадр навчальної системи доповненої реальності (джерело: Pennant)Компанія Pennant анонсувала випуск спеціальної системи доповненої реальності для навчання операторів сортувальних дворів.

 

 

«Програми доповненої реальності вже зараз є визнаним інструментом для навчання машиністів», — зазначив Дж. Чорчман, старший менеджер із розвитку. «Але тепер у нас є можливість розміщувати людину практично в будь-якому оточенні або ситуації, що дозволяє безпечно здійснювати і практикувати отримані знання і навички», — додав він.
Моделювання навчання може застосовуватися для широкого кола робіт. Воно дозволяє зануритися у віртуальне середовище, в якому можна протестувати знання і навички, у тому числі в потенційно небезпечних для життя ситуаціях, які буде проблематично відтворити в реальності.