Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

На заводі ЗБШ компанії TrackTecTrackTec підписала угоду про придбання 2 колійних підрозділів ThyssenKrupp із набранням чинності з 1 січня.

 

 

 

ThyssenKrupp оголосила про плани позбутися від компонентів колійного бізнесу в березні «під надзвичайним тиском витрат».
Оголошуючи про підписання угоди, представники Track Tec відзначили, що завод Косвіг матиме стратегічне значення для власного асортименту.
«З персоналом та технічними можливостями заводу Косвіг ми будемо в змозі задовольнити потреби наших міжнародних постачальників», — зауважив Я. Павлюк, генеральний директор Track Tec.
Завод буде сьомим виробничим майданчиком для групи, яка має п'ять заводів у Польщі, що виробляють стрілочні переводи та бетонні і дерев'яні шпали, а також стрілочний завод в м. Лейна (Німеччина).