Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

В.о. голови правління Євген Кравцов бере участь у засіданні 91-ї Генеральної Асамблеї Міжнародного Союзу залізниць у Франції

Євген Кравцов: вперше в історії Укрзалізниці, кошти від індексації тарифів з окремого рахунку пішли на наші CAPEX

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов бере участь у заходах з нагоди 155-річчя білоруської залізниці

Євген Кравцов: Сьогодні Укрзалізниця перейшла на новий графік одночасно з країнами ЄС

Попри негоду поїзди курсують за графіком

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

На заводі ЗБШ компанії TrackTecTrackTec підписала угоду про придбання 2 колійних підрозділів ThyssenKrupp із набранням чинності з 1 січня.

 

 

 

ThyssenKrupp оголосила про плани позбутися від компонентів колійного бізнесу в березні «під надзвичайним тиском витрат».
Оголошуючи про підписання угоди, представники Track Tec відзначили, що завод Косвіг матиме стратегічне значення для власного асортименту.
«З персоналом та технічними можливостями заводу Косвіг ми будемо в змозі задовольнити потреби наших міжнародних постачальників», — зауважив Я. Павлюк, генеральний директор Track Tec.
Завод буде сьомим виробничим майданчиком для групи, яка має п'ять заводів у Польщі, що виробляють стрілочні переводи та бетонні і дерев'яні шпали, а також стрілочний завод в м. Лейна (Німеччина).