Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Оформлення електронного квиткаЗавдяки унікальній розробці системи «Амадеус Україна» вперше туристичні агентства України отримали можливість оформлення електронних квитків на потяги Укрзалізниці.

 

 

Нова функціональність доступна всім користувачам системи «Amadeus Content Rail», що дозволяє здійснювати бронювання і продаж квитків не тільки Укрзалізниці, але також ключових залізничних перевізників Європи, Азії та Північної Америки.
Можливість купівлі електронного квитка на сайті туристичного агентства дозволяє економити значний обсяг часу як агентству, так і пасажиру. Де б пасажир не перебував, маючи доступ до мережі Інтернет, придбання залізничного квитка займе всього лише декілька хвилин.
Таким чином, туристичні агентства України можуть забезпечити якісно новий рівень обслуговування корпоративних і роздрібних клієнтів, пропонуючи ексклюзивний сервіс і розширюючи географію обслуговування. До того ж пасажири вперше отримали можливість придбання електронних квитків Укрзалізниці в туристичних агентствах. Спостерігаючи динаміку зростання попиту на залізничні квитки з боку кінцевих споживачів і розуміючи високу важливість наявності цього контенту для партнерів, «Амадеус Україна» безперервно працює над розвитком рішення.