Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Оформлення електронного квиткаЗавдяки унікальній розробці системи «Амадеус Україна» вперше туристичні агентства України отримали можливість оформлення електронних квитків на потяги Укрзалізниці.

 

 

Нова функціональність доступна всім користувачам системи «Amadeus Content Rail», що дозволяє здійснювати бронювання і продаж квитків не тільки Укрзалізниці, але також ключових залізничних перевізників Європи, Азії та Північної Америки.
Можливість купівлі електронного квитка на сайті туристичного агентства дозволяє економити значний обсяг часу як агентству, так і пасажиру. Де б пасажир не перебував, маючи доступ до мережі Інтернет, придбання залізничного квитка займе всього лише декілька хвилин.
Таким чином, туристичні агентства України можуть забезпечити якісно новий рівень обслуговування корпоративних і роздрібних клієнтів, пропонуючи ексклюзивний сервіс і розширюючи географію обслуговування. До того ж пасажири вперше отримали можливість придбання електронних квитків Укрзалізниці в туристичних агентствах. Спостерігаючи динаміку зростання попиту на залізничні квитки з боку кінцевих споживачів і розуміючи високу важливість наявності цього контенту для партнерів, «Амадеус Україна» безперервно працює над розвитком рішення.