Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд «Тулпар-Тальго» Керівництво заводу «Тулпар-Тальго Астана» докладно вивчило скарги казахстанських пасажирів і вирішило поліпшити не тільки сервіс, але і конструкцію вагонів.

 

 

Із моменту свого відкриття в 2011 році завод випустив понад 300 вагонів. Комплекс побудований спільно з іспанськими партнерами. Його потужність складає 150 вагонів на рік, а вартість — майже 9 млрд тенге. Реалізація проекту дозволила вирішити питання дефіциту пасажирських вагонів, підвищити рівень безпеки і комфорт пасажирів, а також конкурентоспроможність казахстанського залізничного транспорту. Потяги іспанської фірми поклали початок ері швидкісного руху в Казахстані. Унікальність вагонів полчгає в підвісці, яка дозволяє при розвитку швидкості до 200 км/год не знижувати її на поворотах. На всіх напрямках, де курсує Тальго, час перебування в дорозі скоротилося майже в 2 рази. Вагонами вже зацікавилися в країнах СНД.