Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Поїзд ÖBB26 листопада Європейська комісія оголосила, що нею направлено заяву до Європейського суді юстиції щодо невиконання Австрією правил ЄС із фінансової прозорості в залізничному секторі.

 

 

 

 

Комісія стверджує, що Австрія не застосовує основні положення Директиви 2012 / 34 / EU та Регламенту (ЄС) 1370 / 2007 щодо фінансової прозорості договорів із державних послуг.
За даними Комісії, Австрія не гарантує, що державні кошти, сплачені як зобов'язання з обслуговування населення для пасажирських перевезень, будуть правильно відображатися у відповідних рахунках. З цієї причини вона заявила, що державні кошти можуть бути використані для перехресного субсидування інших транспортних послуг. ЄC припускає, що це може спотворити конкуренцію, потенційно даючи несправедливу конкурентну перевагу для операторів, які отримують державні субсидії.