Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

В.о. голови правління Євген Кравцов бере участь у засіданні 91-ї Генеральної Асамблеї Міжнародного Союзу залізниць у Франції

Євген Кравцов: вперше в історії Укрзалізниці, кошти від індексації тарифів з окремого рахунку пішли на наші CAPEX

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов бере участь у заходах з нагоди 155-річчя білоруської залізниці

Євген Кравцов: Сьогодні Укрзалізниця перейшла на новий графік одночасно з країнами ЄС

Попри негоду поїзди курсують за графіком

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

Бескидский тоннель19 травня 2014 року в Міністерстві інфраструктури України відбулося підписання гарантійної та фінансової угод з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) щодо надання допомоги в розмірі €55 млн для фінансування будівництва двоколійного залізничного Бескидського тунелю.

 

Гарантійну угоду підписали міністр інфраструктури України М. Бурбак та голова представництва ЄІБ в Україні Л. Чернявська; фінансову угоду уклали Л. Чернявська та генеральний директор Укрзалізниці Б. Остапюк.

Через недостатність кредитних коштів, отриманих від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для фінансування всього обсягу робіт із будівництва Бескидського тунелю, ЄІБ погодився надати додаткові кредитні кошти під державну гарантію на фінансування проекту. Кредит надається 11 траншами, мінімальна сума кожного — €5 млн. Після підписання гарантійної та фінансової угод здійснюватимуться заходи щодо ратифікації гарантійної угоди Верховною Радою України.
«Ця сума дозволить у зазначені терміни закінчити будівництво двоколійного Бескидського тунелю та всієї інфраструктури відповідно до планів, а саме у І кварталі 2017 року», — повідомив генеральний директор Укрзалізниці Б. Остапюк. За його словами, у цьому році буде здійснено проходку 850 м тунелю, загальна довжина якого складає 1880 м із порталами.
Генеральний директор Укрзалізниці підкреслив, що ЄІБ — це партнер, який разом із ЄБРР бере участь у реалізації масштабного інфраструктурного проекту — будівництві Бескидського тунелю.
«Завдяки коштам ЄІБ Укрзалізниця матиме змогу реалізувати проект впровадження швидкісного руху, збільшити пропускну спроможність залізниці, зменшити експлуатаційні витрати та покращити екологічну ситуацію на залізничному транспорті», — наголосив Б. Остапюк.
У свою чергу віце-президент ЄІБ Л. Бараньяй, відповідальний за позики Україні, зазначив, що ця допомога є дуже важливою для подальшого зміцнення інтеграційних зв’язків між Україною та Європейським Союзом. Водночас, це перша позика ЄІБ, спрямована на підтримку залізничного сектора в Україні, що також робить свій внесок у розвиток екологічно чистого виду транспорту.
Окрім того, під час зустрічі з представниками банку обговорено низку питань щодо оновлення рухомого складу, зокрема модернізації дизель-поїздів
ДР1А, ДР1, Д1.