Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Бескидский тоннель19 травня 2014 року в Міністерстві інфраструктури України відбулося підписання гарантійної та фінансової угод з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) щодо надання допомоги в розмірі €55 млн для фінансування будівництва двоколійного залізничного Бескидського тунелю.

 

Гарантійну угоду підписали міністр інфраструктури України М. Бурбак та голова представництва ЄІБ в Україні Л. Чернявська; фінансову угоду уклали Л. Чернявська та генеральний директор Укрзалізниці Б. Остапюк.

Через недостатність кредитних коштів, отриманих від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для фінансування всього обсягу робіт із будівництва Бескидського тунелю, ЄІБ погодився надати додаткові кредитні кошти під державну гарантію на фінансування проекту. Кредит надається 11 траншами, мінімальна сума кожного — €5 млн. Після підписання гарантійної та фінансової угод здійснюватимуться заходи щодо ратифікації гарантійної угоди Верховною Радою України.
«Ця сума дозволить у зазначені терміни закінчити будівництво двоколійного Бескидського тунелю та всієї інфраструктури відповідно до планів, а саме у І кварталі 2017 року», — повідомив генеральний директор Укрзалізниці Б. Остапюк. За його словами, у цьому році буде здійснено проходку 850 м тунелю, загальна довжина якого складає 1880 м із порталами.
Генеральний директор Укрзалізниці підкреслив, що ЄІБ — це партнер, який разом із ЄБРР бере участь у реалізації масштабного інфраструктурного проекту — будівництві Бескидського тунелю.
«Завдяки коштам ЄІБ Укрзалізниця матиме змогу реалізувати проект впровадження швидкісного руху, збільшити пропускну спроможність залізниці, зменшити експлуатаційні витрати та покращити екологічну ситуацію на залізничному транспорті», — наголосив Б. Остапюк.
У свою чергу віце-президент ЄІБ Л. Бараньяй, відповідальний за позики Україні, зазначив, що ця допомога є дуже важливою для подальшого зміцнення інтеграційних зв’язків між Україною та Європейським Союзом. Водночас, це перша позика ЄІБ, спрямована на підтримку залізничного сектора в Україні, що також робить свій внесок у розвиток екологічно чистого виду транспорту.
Окрім того, під час зустрічі з представниками банку обговорено низку питань щодо оновлення рухомого складу, зокрема модернізації дизель-поїздів
ДР1А, ДР1, Д1.