Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

2E20A8AAA611A534E9D738F722AF5975FC5449D01874F45D41pimgpsh fullsize distrКількість ДТП на залізничних переїздах і коліях поза переїздами за п’ять місяців 2015 року зменшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року: 25 випадків проти 20 минулорічних.

 

Згідно з сумною статистикою за вказаний період 2015 року загинуло 4 особи та травмовано 17 (минулого року – 17 і 13 відповідно). Залізничники наголошують, що з 25 цьогорічних інцидентів 22 сталися на переїздах через недотримання правил дорожнього руху, а ще 3 випадки – на колії поза переїздами через необачність громадян.

Травнева статистика теж не радісна: упродовж цього місяця 2015 року через недотримання правил перетину залізничних переїздів сталося 7 ДТП, наслідком яких стала загибель однієї людини та травмування ще двох осіб.

Укрзалізниця наголошує, що навіть в умовах екстреного гальмування машиніст не може зупинити поїзд миттєво, і закликає пішоходів і водіїв автотранспортних засобів до суворого дотримання правил перетину залізничних переїздів.

Не ризикуйте заради адреналіну, не перетинайте колію в несанкціонованих місцях, не піддавайте даремній небезпеці власне життя та життя своїх пасажирів.

 

Прес-служба Укрзалізниці