Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Співробітництво Україна – ІзраїльМіністр транспорту та безпеки на дорогах Ізраїлю І. Кац зустрівся в Єрусалимі з Міністром інфраструктури України М. Бурбаком. Сторони обговорили можливості розвитку співробітництва та питання забезпечення безпеки.

 

 

Мінтранс Ізраїлю поділився з українськими колегами досвідом забезпечення безпеки поїздів і залізничних станцій, інших видів громадського транспорту, а також морських і повітряних портів єврейської держави.
М. Бурбак, Міністр інфраструктури України, зазначив, що члени делегації були дуже вражені високим професійним рівнем забезпечення безпеки пасажирів, які користуються поїздами в Ізраїлі, і підкреслив важливість співпраці у цій сфері. На думку міністра, Україні дуже важливо перейняти досвід із забезпечення безпеки в місцях великого скупчення людей.
Угода про співробітництво між Ізраїлем і Україною включить в себе обмін знаннями та досвідом у сфері наземного, морського і повітряного транспорту. Крім того, здійснюватиметься організація спільних робочих груп.