Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Співробітництво Україна – ІзраїльМіністр транспорту та безпеки на дорогах Ізраїлю І. Кац зустрівся в Єрусалимі з Міністром інфраструктури України М. Бурбаком. Сторони обговорили можливості розвитку співробітництва та питання забезпечення безпеки.

 

 

Мінтранс Ізраїлю поділився з українськими колегами досвідом забезпечення безпеки поїздів і залізничних станцій, інших видів громадського транспорту, а також морських і повітряних портів єврейської держави.
М. Бурбак, Міністр інфраструктури України, зазначив, що члени делегації були дуже вражені високим професійним рівнем забезпечення безпеки пасажирів, які користуються поїздами в Ізраїлі, і підкреслив важливість співпраці у цій сфері. На думку міністра, Україні дуже важливо перейняти досвід із забезпечення безпеки в місцях великого скупчення людей.
Угода про співробітництво між Ізраїлем і Україною включить в себе обмін знаннями та досвідом у сфері наземного, морського і повітряного транспорту. Крім того, здійснюватиметься організація спільних робочих груп.