Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд лінії Мажокерто – СідаржоЧотири індонезійські банки погодилися надати позику національній залізничній компанії Індонезії PT Kereta Api.

 

 

Сума кредиту — IRS2,38 трлн. Ці кошти будуть направлені на проект зі збільшення пропускної спроможності приміської залізничної мережі Jabodetabek, що обслуговує Джакарту і міста-супутники.
Залізниця компанія прагне подвоїти кількість пасажирів, що користуються мережею Jabodetabek від 600 тис. до 1,2 млн пасажирів на день до 2019 року, для чого необхідно буде розширити вагонний парк із 860 вагонів до 1440, а також подовжити станційні платформи для можливості приймати 10-вагонні потяги.
13 листопада, PT Kereta Api представила новий дизель-поїзд для обслуговування 32-км лінії, що з'єднує Мажокерто з Сідаржо на південь від Сурабая у Східній Яві.