Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

УкрзалізницяУкрзалізниця завершує підготовку до роботи в зимовий період. 

 

 

 

Зокрема, працівники колійного господарства Укрзалізниці підготували до зимової негоди 976 км колії. Крім того, відремонтовано майже всі стрілочні переводи. З них оновлено 14 020 переводів, обладнаних пневмообдувкою для прибирання сухого снігу (99,6% планового завдання) і 2365 стрілочних переводів, обладнаних електрообігрівом.

Готова до роботи в умовах холодних температур снігоочисна і снігоприбиральна техніка. Зокрема, підготовлено 121 од. снігоочисних машин і 101 снігоприбиральних машин СМ-2.
Зараз йде підготовка до осінньо-зимового періоду виробничих будівель і споруд: закінчується ремонт і утеплення дверей і вікон, ремонт покрівлі, ремонт і налагодження систем вентиляції та опалення приміщень.
В енергетичному господарстві залізниць проведено ремонт котельних установок, ремонт і налагодження теплових мереж, паропроводів, електричних мереж, систем водопостачання і каналізації.