Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця ВірменіїНа зустрічі А. Нурзада, заступника міністра доріг та міського будівництва Ірану, з А. Аракеляном, заступником міністра транспорту і зв'язку Вірменії було розглянуто питання щодо встановлення залізничного сполучення з усіма сусідніми країнами.

 

 

Як зазначив А. Нурзад протягом найближчих 10-ти років загальна протяжність іранських залізниць повинна збільшитися приблизно на 10 тис. км, що сприятиме істотному збільшенню обсягу вантажоперевезень у регіоні. А. Нурзад підкреслив, що Іран і Вірменія співпрацюють один з одним у різних галузях, мають багато спільного, і є всі підстави сподіватися на їх успішну співпрацю і в галузі залізничного транспорту.
А. Аракелян заявив, що мета візиту вірменської делегації в Іран полягає в підготовці до налагодження залізничного сполучення між двома країнами, і висловив надію на те, що іранська сторона прокладе за своєю територію залізницю до кордону з Вірменією і тим самим створить умови для з'єднання залізничних мереж двох країн. За його словами, вірменська сторона вже провела необхідні дослідження. Так, їй належить прокласти залізницю протяжністю близько 300 км до кордону з Іраном і побудувати на ній тунелі і мости загальною протяжністю близько 100 км.