Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця ВірменіїНа зустрічі А. Нурзада, заступника міністра доріг та міського будівництва Ірану, з А. Аракеляном, заступником міністра транспорту і зв'язку Вірменії було розглянуто питання щодо встановлення залізничного сполучення з усіма сусідніми країнами.

 

 

Як зазначив А. Нурзад протягом найближчих 10-ти років загальна протяжність іранських залізниць повинна збільшитися приблизно на 10 тис. км, що сприятиме істотному збільшенню обсягу вантажоперевезень у регіоні. А. Нурзад підкреслив, що Іран і Вірменія співпрацюють один з одним у різних галузях, мають багато спільного, і є всі підстави сподіватися на їх успішну співпрацю і в галузі залізничного транспорту.
А. Аракелян заявив, що мета візиту вірменської делегації в Іран полягає в підготовці до налагодження залізничного сполучення між двома країнами, і висловив надію на те, що іранська сторона прокладе за своєю територію залізницю до кордону з Вірменією і тим самим створить умови для з'єднання залізничних мереж двох країн. За його словами, вірменська сторона вже провела необхідні дослідження. Так, їй належить прокласти залізницю протяжністю близько 300 км до кордону з Іраном і побудувати на ній тунелі і мости загальною протяжністю близько 100 км.