Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Міністерство інфраструктури України5 березня в Міністерстві інфраструктури відбулася нарада щодо технічного стану рухомого складу та інфраструктури залізниць України.

 

На зустрічі були присутні в. о. генерального директора Укрзалізниці М. Бланк і керівники технічних департаментів, а також працівники Міністерства.
Учасники наради вкотре констатували, що ситуація з технічним станом інфраструктури залізниць і рухомого складу дуже складна. Через нестачу коштів необхідний ремонт роками проводився не в повному обсязі. Оновлення рухомого складу також не відбувалося запланованими темпами. Через це сьогодні знос основних засобів Укрзалізниці перевищує 90%, а існуючого фінансування недостатньо для виправлення стану речей.
За словами А. Пивоварського, Міністра інфраструктури, в першу чергу варто зупинити стрімке погіршення матеріально-технічної бази залізниць і стабілізувати ситуацію. «Готова продукція, яка зберігається на складах виробників комплектуючих – це заморожені обігові кошти, які вже завтра можуть почати працювати. Ми з партнерами маємо визначити умови співпраці, прийнятні для всіх», — зазначив він.
Також на нараді було звернено увагу на тому, що саме такі фактори, як подолання корупції на середньому рівні, покращення якості ремонтних робіт і підвищення енергоефективності покращенні стану матеріально-технічної бази залізниць приведуть до економії коштів, від якої виграють працівники Укрзалізниці. «Вже прийнято рішення, що значна частина зекономлених коштів буде спрямована на підвищення заробітної плати лінійного персоналу залізниць», — наголосив А. Пивоварський.