Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Міністерство інфраструктури України5 березня в Міністерстві інфраструктури відбулася нарада щодо технічного стану рухомого складу та інфраструктури залізниць України.

 

На зустрічі були присутні в. о. генерального директора Укрзалізниці М. Бланк і керівники технічних департаментів, а також працівники Міністерства.
Учасники наради вкотре констатували, що ситуація з технічним станом інфраструктури залізниць і рухомого складу дуже складна. Через нестачу коштів необхідний ремонт роками проводився не в повному обсязі. Оновлення рухомого складу також не відбувалося запланованими темпами. Через це сьогодні знос основних засобів Укрзалізниці перевищує 90%, а існуючого фінансування недостатньо для виправлення стану речей.
За словами А. Пивоварського, Міністра інфраструктури, в першу чергу варто зупинити стрімке погіршення матеріально-технічної бази залізниць і стабілізувати ситуацію. «Готова продукція, яка зберігається на складах виробників комплектуючих – це заморожені обігові кошти, які вже завтра можуть почати працювати. Ми з партнерами маємо визначити умови співпраці, прийнятні для всіх», — зазначив він.
Також на нараді було звернено увагу на тому, що саме такі фактори, як подолання корупції на середньому рівні, покращення якості ремонтних робіт і підвищення енергоефективності покращенні стану матеріально-технічної бази залізниць приведуть до економії коштів, від якої виграють працівники Укрзалізниці. «Вже прийнято рішення, що значна частина зекономлених коштів буде спрямована на підвищення заробітної плати лінійного персоналу залізниць», — наголосив А. Пивоварський.