Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міністерство інфраструктури України5 березня в Міністерстві інфраструктури відбулася нарада щодо технічного стану рухомого складу та інфраструктури залізниць України.

 

На зустрічі були присутні в. о. генерального директора Укрзалізниці М. Бланк і керівники технічних департаментів, а також працівники Міністерства.
Учасники наради вкотре констатували, що ситуація з технічним станом інфраструктури залізниць і рухомого складу дуже складна. Через нестачу коштів необхідний ремонт роками проводився не в повному обсязі. Оновлення рухомого складу також не відбувалося запланованими темпами. Через це сьогодні знос основних засобів Укрзалізниці перевищує 90%, а існуючого фінансування недостатньо для виправлення стану речей.
За словами А. Пивоварського, Міністра інфраструктури, в першу чергу варто зупинити стрімке погіршення матеріально-технічної бази залізниць і стабілізувати ситуацію. «Готова продукція, яка зберігається на складах виробників комплектуючих – це заморожені обігові кошти, які вже завтра можуть почати працювати. Ми з партнерами маємо визначити умови співпраці, прийнятні для всіх», — зазначив він.
Також на нараді було звернено увагу на тому, що саме такі фактори, як подолання корупції на середньому рівні, покращення якості ремонтних робіт і підвищення енергоефективності покращенні стану матеріально-технічної бази залізниць приведуть до економії коштів, від якої виграють працівники Укрзалізниці. «Вже прийнято рішення, що значна частина зекономлених коштів буде спрямована на підвищення заробітної плати лінійного персоналу залізниць», — наголосив А. Пивоварський.