Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Електрифікація УзбекистануУ 2015 році Азіатський банк розвитку (АБР) виділить Узбекистану $150 млн на електрифікацію ділянки залізниці «Мароканд – Навої – Бухара» в центральній частині країни.

 

Електрифікація і будівництво супутньої інфраструктури на ділянці залізниці протяжністю 232 км дозволить збільшити пропускну здатність на цьому напрямку майже на 40%. Фінансування проекту загальною вартістю $672 млн передбачено, окрім кредиту АБР, за рахунок власних коштів ДАЖК «Узбецькі залізниці» і кредитів інших міжнародних фінансових інститутів.
До 2019 року в Узбекистані намічено завершити електрифікацію трьох ділянок залізниці загальною протяжністю 715 км вартістю близько $960 млн.
Всього в республіці планується електрифікувати близько двох тисяч кілометрів залізниць. На залізницю Узбекистану доводиться порядку 60% вантажообігу всередині країни і майже 80% від загального обсягу експортних та імпортних вантажних перевезень.