Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Під час виготовлення вагонів у компанії StadlerНині процес створення в Гянджі сучасного вагонобудівного заводу знаходиться на стадії проектування, яке проводить швейцарська компанія Stadler. Через відсутність в Азербайджані необхідної інфраструктури для капітального ремонту вагонів ЗАТ «Азербайджанські залізниці» відправляє їх на капремонт за кордон, зокрема в Україну і Росію.

 

 На даному етапі компанія веде роботи над проектом, займається вирішенням питань поставок обладнання і передбачуваних потужностей нового підприємства. Це — важливий проект, і його підготовка вимагає часу.

Вагони будуть поставлені в республіку до введення в експлуатацію нової залізниці Баку – Тбілісі-Карс (БТК), що має з'єднати залізниці Азербайджану, Грузії і Туреччини. Нові вагони будуть пристосовані до заміни парних коліс для пересування по європейській колії.

Уже в жовтні 2014 року в рамках нового залізничного проекту планується запуск перших тестових вагонів до кордону Грузії з Туреччиною.

Будівництво залізниці БТК є однією з найбільш важливих частин Каспійського транзитного коридору. На першому етапі вона зможе перевозити один мільйон пасажирів і 6,5 млн т вантажів. У майбутньому пропускна здатність БТК збільшиться до 3 млн пасажирів і 20 млн т вантажів.

Загальна протяжність БТК становить 826 км. Після введення в експлуатацію залізниці взаємна торгівля між Азербайджаном, Грузією і Туреччиною значно збільшиться, загальний обсяг перевищить $10 млрд на рік.