Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Через ДТП пасажирів поїзда № 705 Київ – Перемишль пересаджено в поїзд № 716

Укрзалізниця має намір стати членом міжнародних бізнес-спільнот

Укрзалізниця призначає додатковий рейс швидкісного поїзда до Тернополя з нагоди Різдва

Укрзалізниця планує представити провідним фінансовим аналітикам та експертам результати діяльності за 9 місяців 2017 року

Укрзалізниця вивчає можливості збільшення швидкості руху поїздів на існуючій інфраструктурі – Євген Кравцов

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Під час виготовлення вагонів у компанії StadlerНині процес створення в Гянджі сучасного вагонобудівного заводу знаходиться на стадії проектування, яке проводить швейцарська компанія Stadler. Через відсутність в Азербайджані необхідної інфраструктури для капітального ремонту вагонів ЗАТ «Азербайджанські залізниці» відправляє їх на капремонт за кордон, зокрема в Україну і Росію.

 

 На даному етапі компанія веде роботи над проектом, займається вирішенням питань поставок обладнання і передбачуваних потужностей нового підприємства. Це — важливий проект, і його підготовка вимагає часу.

Вагони будуть поставлені в республіку до введення в експлуатацію нової залізниці Баку – Тбілісі-Карс (БТК), що має з'єднати залізниці Азербайджану, Грузії і Туреччини. Нові вагони будуть пристосовані до заміни парних коліс для пересування по європейській колії.

Уже в жовтні 2014 року в рамках нового залізничного проекту планується запуск перших тестових вагонів до кордону Грузії з Туреччиною.

Будівництво залізниці БТК є однією з найбільш важливих частин Каспійського транзитного коридору. На першому етапі вона зможе перевозити один мільйон пасажирів і 6,5 млн т вантажів. У майбутньому пропускна здатність БТК збільшиться до 3 млн пасажирів і 20 млн т вантажів.

Загальна протяжність БТК становить 826 км. Після введення в експлуатацію залізниці взаємна торгівля між Азербайджаном, Грузією і Туреччиною значно збільшиться, загальний обсяг перевищить $10 млрд на рік.