Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Антимонопольний комітет УкраїниАнтимонопольний комітет України (АМКУ) дав дозвіл на створення спільного українсько-чеського ТОВ «Українсько-чеський завод «Запорізький електровоз»».

 

 

 

Škoda transportation AS (м. Пльзень, Чехія) і ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» (м. Запоріжжя) створять спільне ТОВ «Українсько-чеський завод «Запорізький електровоз»» (м. Запоріжжя).
Чеське локомотивобудівне підприємство Škoda transportation AS (входить до складу холдингу Škoda Holding) виробляє тяговий рухомий склад для потреб залізничного транспорту. Локомотиви, випущені на заводі, експлуатуються в Португалії, Словаччині, Польщі, Італії, Росії, Білорусі, Україні та в інших країнах.
ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» — державне підприємство з ремонту електровозів для потреб залізниць. Основним замовником робіт і послуг для підприємства є Укрзалізниця.