Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

5218ca665dbc22f753fa41647e 4f440576Інформація, яку поширюють ЗМІ, про нібито надання преференцій Першій вантажній компанії в Україні, не відповідає дійсності.

У розподілі традиційних маршрутів перевезень вантажів за останні два місяці не відбувалося будь-яких змін, тому пов’язувати традиційну наявність іноземних операторів або експедиторів на українському ринку перевезень зі зміною керівництва Укрзалізниці принаймні нелогічно та безпідставно.

 

У міжнародному сполученні доступ вагонів будь-якої власності на ринок перевезень відбувається згідно з не дискримінаційним принципом використання вагонів. Єдиним ефективним регулятором кількості вагонів на ринку перевезень кожної країни залишаються економічні фактори – вартість використання вагону та напрямки вантажопотоків. Саме цим пояснюється об’єктивна наявність вагонів іноземних власників на залізницях України.

Сировина, яка надходила на Дніпровський металургійний комбінат з Росії, традиційно перевозилася і перевозиться у вагонах російських власників. За період з 7 липня по 7 серпня поточного року вантажу у вагонах російських власників на адресу отримувача ПАТ «Дніпровський меткомбінат» перевезено удвічі менше, ніж за період із 7 червня по 6 липня. При цьому експорт здійснюється у вагонах українських власників.

ВАТ «Полтавський ГЗК» ні в липні, ні в серпні цього року вантажів в іноземних вагонах не отримував і експорт здійснює лише у вагонах українських власників.

Також в останні місяці не відбулося жодних змін щодо частки українських експедиторів в транзитних перевезеннях. Українські експедитори здійснюють 97% перевезень і така ситуація зберігається принаймні останніх 7 місяців. При цьому використовуються вагони іноземних власників через обмеженість кількості українських вагонів на території Росії. Для перевезення транзитних вантажів з 7 липня по 7 серпня цього року використовувалися майже удвічі менше вагонів власності Першої вантажної компанії в Україні, ніж за період із 7 червня по 6 липня.

 

Прес-центр Укрзалізниці