Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

5218ca665dbc22f753fa41647e 4f440576Інформація, яку поширюють ЗМІ, про нібито надання преференцій Першій вантажній компанії в Україні, не відповідає дійсності.

У розподілі традиційних маршрутів перевезень вантажів за останні два місяці не відбувалося будь-яких змін, тому пов’язувати традиційну наявність іноземних операторів або експедиторів на українському ринку перевезень зі зміною керівництва Укрзалізниці принаймні нелогічно та безпідставно.

 

У міжнародному сполученні доступ вагонів будь-якої власності на ринок перевезень відбувається згідно з не дискримінаційним принципом використання вагонів. Єдиним ефективним регулятором кількості вагонів на ринку перевезень кожної країни залишаються економічні фактори – вартість використання вагону та напрямки вантажопотоків. Саме цим пояснюється об’єктивна наявність вагонів іноземних власників на залізницях України.

Сировина, яка надходила на Дніпровський металургійний комбінат з Росії, традиційно перевозилася і перевозиться у вагонах російських власників. За період з 7 липня по 7 серпня поточного року вантажу у вагонах російських власників на адресу отримувача ПАТ «Дніпровський меткомбінат» перевезено удвічі менше, ніж за період із 7 червня по 6 липня. При цьому експорт здійснюється у вагонах українських власників.

ВАТ «Полтавський ГЗК» ні в липні, ні в серпні цього року вантажів в іноземних вагонах не отримував і експорт здійснює лише у вагонах українських власників.

Також в останні місяці не відбулося жодних змін щодо частки українських експедиторів в транзитних перевезеннях. Українські експедитори здійснюють 97% перевезень і така ситуація зберігається принаймні останніх 7 місяців. При цьому використовуються вагони іноземних власників через обмеженість кількості українських вагонів на території Росії. Для перевезення транзитних вантажів з 7 липня по 7 серпня цього року використовувалися майже удвічі менше вагонів власності Першої вантажної компанії в Україні, ніж за період із 7 червня по 6 липня.

 

Прес-центр Укрзалізниці