Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

0O9A6390Найближчим часом фахівці Укрзалізниці проведуть експрес-аудит виконання рішень Уряду України щодо реформування залізничного транспорту, після чого буде вироблено кінцеву схему структурних перетворень у залізничній галузі. Про це 14 липня на прес-конференції в Києві повідомив в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній.

 

За його словами, проведення такого аудиту буде одним із десяти першочергових кроків його на посаді очільника галузі, й після аналізу буде надано остаточну схему реформування. «На сьогодні є чітке розуміння, як робити реформу, ми маємо план дій на найближчі три місяці, і за цей час повинні створити підприємство і забезпечити виконання покладених на нього завдань», - зазначив Олександр Завгородній.

 

Він повідомив, що нині в планах Укрзалізниці є дещо підкоригувати графік реформування, зокрема, стосовно утворення філій акціонерного товариства. «Ми спробуємо переступити через одну сходинку реформування, тобто пропустити систему утворення філій нового підприємства», – розповів Олександр Завгородній.

 

Також він повідомив, що в процесі реформування й утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» буде здійснено низку заходів, зокрема започатковано новий корпоративний імідж залізниць та запроваджені зміни в системі оплати праці. Крім того, буде втілено клієнтоорієнтовану модель надання послуг у сфері вантажних і пасажирських перевезень. «Ми переконані, що заходи, які заплановані нашим колективом, дадуть позитивний рух як у напрямку роботи з пасажирами, так і з вантажовідправниками», – запевнив Олександр Завгородній.

На думку очільника галузі, реформоване підприємство повинно мати прозору систему управління, кадрову політику, затверджену довгострокову програму розвитку, а також професійну команду керівного складу, здатну забезпечити ефективну та безпечну роботу підприємства під час реформування та під час розвитку. У зв’язку з цим, на думку очільника галузі, в Укрзалізниці необхідно провести певні кадрові зміни.

«Найближчим часом мають відбутися кадрові зміни в керівному складі департаментів і структурних підрозділів. Наша команда має бути професійною, і для її формування ми будемо проводити відбір за відкритою схемою через кадрову комісію», – повідомив Олександр Завгородній.

 

Прес-центр Укрзалізниці