Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

0O9A6390Найближчим часом фахівці Укрзалізниці проведуть експрес-аудит виконання рішень Уряду України щодо реформування залізничного транспорту, після чого буде вироблено кінцеву схему структурних перетворень у залізничній галузі. Про це 14 липня на прес-конференції в Києві повідомив в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній.

 

За його словами, проведення такого аудиту буде одним із десяти першочергових кроків його на посаді очільника галузі, й після аналізу буде надано остаточну схему реформування. «На сьогодні є чітке розуміння, як робити реформу, ми маємо план дій на найближчі три місяці, і за цей час повинні створити підприємство і забезпечити виконання покладених на нього завдань», - зазначив Олександр Завгородній.

 

Він повідомив, що нині в планах Укрзалізниці є дещо підкоригувати графік реформування, зокрема, стосовно утворення філій акціонерного товариства. «Ми спробуємо переступити через одну сходинку реформування, тобто пропустити систему утворення філій нового підприємства», – розповів Олександр Завгородній.

 

Також він повідомив, що в процесі реформування й утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» буде здійснено низку заходів, зокрема започатковано новий корпоративний імідж залізниць та запроваджені зміни в системі оплати праці. Крім того, буде втілено клієнтоорієнтовану модель надання послуг у сфері вантажних і пасажирських перевезень. «Ми переконані, що заходи, які заплановані нашим колективом, дадуть позитивний рух як у напрямку роботи з пасажирами, так і з вантажовідправниками», – запевнив Олександр Завгородній.

На думку очільника галузі, реформоване підприємство повинно мати прозору систему управління, кадрову політику, затверджену довгострокову програму розвитку, а також професійну команду керівного складу, здатну забезпечити ефективну та безпечну роботу підприємства під час реформування та під час розвитку. У зв’язку з цим, на думку очільника галузі, в Укрзалізниці необхідно провести певні кадрові зміни.

«Найближчим часом мають відбутися кадрові зміни в керівному складі департаментів і структурних підрозділів. Наша команда має бути професійною, і для її формування ми будемо проводити відбір за відкритою схемою через кадрову комісію», – повідомив Олександр Завгородній.

 

Прес-центр Укрзалізниці