Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

e64c835b69b8f97ac07aeb86b7a4ae4512 серпня розпочалися три творчі конкурси для працівників залізничної галузі, які присвячені до Дня залізничника, що традиційно відзначається 4 листопада. Це конкурс фотографій, історій династій залізничників, а також на визначення кращих місць відпочинку для працівників.

В Укрзалізниці впевнені, що кадрова політика має трансформуватися, вибудовуватися корпоративна культура, підвищуватися престиж професії. «Необхідно змінити ставлення до людей, адже саме вони працюють задля задоволення потреб країни, а також на довготривалий успіх відомства», - розповіла директор з корпоративного управління і мотивації персоналу Укрзалізниці Оксана Маріна.


 «Об’єктив сталевих магістралей» - на конкурс фотографій залізничники зможуть відправити свої творчі доробки – світлини, що присвячені залізничній тематиці: залізничні мости, будівлі та споруди, рухомий склад, колійні машини, фотопортрети залізничників тощо.


«З галуззю по життю» - не секрет, що у залізничній галузі працюють цілі династії від дідів до онуків, є сім’ї, члени яких мають загальний трудовий стаж понад сто років. Саме тому метою конкурсу  є пошук унікальних історій про такі родини. Передбачені окремі номінації – з поміж усіх родин залізничників України будуть знайдені найстаріша та наймолодша династії, а також, найчисельніша залізнична династія.


«Територія комфорту» - участь у конкурсі  зможуть взяти  підприємства, відокремлені підрозділи залізниць України, а також підприємства, підпорядковані Укрзалізниці.

Мета конкурсу – виявити кращі місця для відпочинку, що облаштовані керівництвом підприємств для своїх працівників. Скоріше це змагання для керівників підприємств, що піклуються про створення камфорних умов для роботи та відпочинку своїх працівників.