Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Знак якостіНа виконання плану дій з утворення ПАТ «Українська залізниця» наказом генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України утворено Управління технічного регулювання.

 

 

Новостворене управління буде займатися питаннями оцінки відповідності, метрології та стандартизації. Раніше цими питаннями займалося відповідне управління у складі Головного управління розвитку і технічної політики Укрзалізниці. 25 липня 2014 року наказом генерального директора Укрзалізниці Головне управління було розформоване. Натомість з метою координації роботи галузі, направленої на розвиток її матеріально-технічної бази, було утворено Управління технічного розвитку Укрзалізниці і Департамент розвитку і технічної політики.
На посаду начальника Управління технічного регулювання призначено Ткаченка Олега Петровича.
Крім того, через реорганізацію кадрової роботи розформовано Головне управління кадрової та соціальної політики Укрзалізниці. Натомість утворено Департамент управління персоналом та Управління профілактики правопорушень та запобігання корупції на залізничному транспорті.