Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Перевалка вугілляНа виконання завдання Уряду України залізничники готуються до перевезення вугілля з Південно-Африканської республіки з портів Одеси до теплоелектростанцій.

 

 

За інформацією І. Хор’якова, першого заступника начальника Департаменту комерційної роботи Укрзалізниці, судна з південно-африканським вугіллям будуть заходити в одеські порти, переробні потужності яких достатньо розвинені, щоб забезпечити перевалку.
«Безумовно, впораються з цією роботою і припортові залізничні станції — ми забезпечимо перевезення палива на ТЕЦ і підприємства країни. Крім того, це певною мірою компенсує наші втрати в обсягах перевезень», — запевнив І. Хор’яков.
Нагадаємо, що у світі існують основні три країни, які видобувають та продають вугілля антрацитової групи, — російська, австралійська та південно-африканська.