Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Дизель-поїзд від КВБЗУкрзалізниця розглядає можливість придбання пасажирського дизель-поїзда нової серії — для пасажирських перевезень у приміському та міжрегіональному сполученні.

 

 

«З технічної точки зору поїзд відповідає європейським стандартам, за умовами комфорту — вимогам сучасності, має герметичні міжвагонні переходи, систему клімат-контролю, зручні крісла для пасажирів, один з вагонів обладнаний для перевезення маломобільних пасажирів», — зауважив О. Зародов, заступника гендиректора Укрзалізниці.

Як зазначив В. Приходько, глава Крюківського вагонобудівного заводу, дизель-поїзд може курсувати як на приміських, так і на міжрегіональних маршрутах. Його максимальна експлуатаційна швидкість досягає 140 км/год. Поїзд складається з трьох вагонів, має 280 сидячих місць.
У подальших планах Крюківського вагонобудівного заводу виготовлення за таким же принципом моделі нового електропоїзда для приміського та регіонального сполучення.