Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Iskratel logoГолова комісії з реорганізації Укрзалізниці – в.о. генерального директора Олександр Завгородній у складі української делегації 14 липня взяв участь у зустрічі з делегацією Республіки Словенія, що відбулася в Міністерстві інфраструктури України. Очільник галузі повідомив, що в ході зустрічі були обговорені перспективи співпраці з компанією Iskratel.

«Після затвердження зведеного фінансового плану залізниць України в Укрзалізниці планується провести розширену технічну раду за участю представників телекомунікаційної компанії Iskratel (Словенія). У свою чергу представники компанії Iskratel запрошують фахівців Укрзалізниці до Словенії для детального ознайомлення з обладнанням, яке використовується на місцевих залізницях», – повідомив Олександр Завгородній, коментуючи підсумки робочої зустрічі із делегацією Республіки Словенія.

 

Укрзалізниця вже має позитивну історію експлуатації телекомунікаційного обладнання для цифрових АТС виробництва Iskratel.

 

Робоча зустріч із делегацією Республіки Словенія відбулася з метою обговорення питань співпраці у сфері інфраструктури та транспорту. До складу української делегації ввійшли перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер, заступник міністра оборони Юрій Гусєв, заступник міністра аграрної політики та продовольства Володимир Лапа, в. о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній та інші. До словенської делегації ввійшли надзвичайний і повноважний посол Республіки Словенія в Україні Наташа Прах, керівник офісу міністра закордонних справ Власта Вівод, державний секретар Міністерства економіки Словенії Алеш Кантарутті, представник посольства Словенії в Україні Тарас Притула, керівник департаменту Східної Європи МЗС Словенії Ада Філіп Слівнік, перший секретар посольства Грегор Франк та представники бізнес-кіл Словенії. Після офіційної частини сторони продовжили співпрацю у форматі двосторонніх переговорів між представниками бізнесу Словенії та очільниками профільних департаментів міністерств.

 

Прес-центр Укрзалізниці