Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

364503986Кабінет міністрів затвердив зведений фінансовий план залізниць України на 2015 рік. Це закріплено розпорядженням №850 від 19 серпня, передає Інтерфакс Україна. Текст самого фінплану не наводиться.

У липні 2015 року віце-прем'єр Валерій Вощевський заявляв, що уряд 22 липня затвердив фінплан УЗ на 2015 рік з капітальними витратами у розмірі близько 2 млрд гривень. Проте пізніше стало відомо, що документ відправлений на доопрацювання.

Як повідомив тоді журналістам міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, згідно з фінпланом чистий збиток залізниць України запланований на рівні близько 47 млн ​​гривень в 2015 році.

 

За даними "Укралізниці", у зведеному фінансовому плані залізниць України на 2015 рік доходи заплановані в сумі понад 59,5 млрд гривень, що майже на 8,9 млрд гривень більше, ніж отримано в 2014 році. У держбюджету та цільових фондів заплановано перерахувати 12,1 млдр гривень.

 

Капітальні інвестиції, за даними УЗ, в 2015 році складуть 2,1 млрд гривень. На закупівлю товарів, матеріалів, послуг українського виробництва заплановано витратити 89,6% їх загального обсягу, що дозволить зберегти або створити близько 357 тис. Нових робочих місць.

 

Капітальні інвестиції будуть спрямовані переважно на: придбання основних засобів - 233 1 млн гривень, з них 108 ,6 млн гривень - придбання рухомого складу (тягового і колійного); 124,5 млн гривень - придбання інших основних засобів (механізмів та обладнання); модернізацію, модифікацію основних засобів - понад 1 млрд гривень, з них 656 млн гривень - в модернізацію вантажних, пасажирських вагонів, тягового рухомого складу, колійного та іншого рухомого складу; 221 млн гривень - на модернізацію колії; 192 млн гривень - на модернізацію інших основних засобів; капітальне будівництво - майже 584 млн гривень, з яких 200 млн гривень - будівництво Бескидського тунелю; на придбання нематеріальних активів і придбання (виготовлення) інших необоротних матеріальних активів - 168,6 млн гривень.