Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

УкрзалізницяЗа 10 місяців 2014 року підприємствами залізничного транспорту до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів сплачено 10,9 млрд грн, що на 442,8 млн більше запланованого обсягу.

 

 

До державного бюджету сплачено 3,2 млрд грн, що більше плану на 193,5 млн, до місцевого бюджету — 2,2 млрд грн, що на 67,1 млн грн більше запланованого обсягу. Ще понад 5,5 млрд грн (на 182,2 млн грн більше плану) Укрзалізниця перерахувала до державних цільових фондів.
Залізниці України протягом 10 місяців поточного року перевезли 329,5 млн т вантажів, що на 9,6% менше, ніж за відповідний період 2013 року.
Послугами залізниці скористалися 371,9 млн пасажирів — на 9,1% менше, ніж минулого року. При цьому фінансовий результат від пасажирських перевезень (в усіх видах сполучення) збитковий — понад 6,4 млрд грн.
Як і в попередні роки, зберігається тенденція несвоєчасного і неповного відшкодування залізницям понесених витрат на перевезення пільгових категорій пасажирів. Так, за 10 місяців 2014 року залізницями перевезено пільговиків на суму 481,4 млн грн. Компенсацію за ці перевезення отримано лише 145,4 млн грн, або 30%. Таким чином, заборгованість за пільгові перевезення за січень–жовтень 2014 року складає 336 млн грн. За 10 місяців минулого року залізницями було перевезено пільгових категорій громадян на суму 521,4 млн грн, але обсяг отриманих компенсацій склав лише 29%.