Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

e64c835b69b8f97ac07aeb86b7a4ae45Укрзалізниця сформувала моніторингову раду для контролю за прозорістю держзакупівель, передає прес-служба УЗ.
До складу ради увійшли представники Європейської бізнес асоціації (ЄБА), Deloitte, Arzinger, проекту "Наші гроші" і громадської платформи "Нова країна".

"Керівництво" Укрзалізниці "впевнене, що робота моніторингової ради зробить процес закупівель більш прозорим, відкритим і запобіжить корупційні дії і зловживання. Для цього члени ради зможуть моніторити придбання товарів та послуг для залізничної галузі", - наголошується в повідомленні.
Нагадаємо, на початку липня і. о. гендиректора "Укрзалізничпостач" Євген Хорощак заявляв, що в структурі цього держпідприємства з'явиться новий орган - наглядова рада, яка буде контролювати держзакупівлі. До нього мають увійти представник ЗМІ, представник громадських організацій, експерт у сфері держзакупівель, представник бізнес-кіл, а також представник або ЄБРР, або одного з міжнародних інститутів, які допомагають Україні.