Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

e64c835b69b8f97ac07aeb86b7a4ae45Укрзалізниця сформувала моніторингову раду для контролю за прозорістю держзакупівель, передає прес-служба УЗ.
До складу ради увійшли представники Європейської бізнес асоціації (ЄБА), Deloitte, Arzinger, проекту "Наші гроші" і громадської платформи "Нова країна".

"Керівництво" Укрзалізниці "впевнене, що робота моніторингової ради зробить процес закупівель більш прозорим, відкритим і запобіжить корупційні дії і зловживання. Для цього члени ради зможуть моніторити придбання товарів та послуг для залізничної галузі", - наголошується в повідомленні.
Нагадаємо, на початку липня і. о. гендиректора "Укрзалізничпостач" Євген Хорощак заявляв, що в структурі цього держпідприємства з'явиться новий орган - наглядова рада, яка буде контролювати держзакупівлі. До нього мають увійти представник ЗМІ, представник громадських організацій, експерт у сфері держзакупівель, представник бізнес-кіл, а також представник або ЄБРР, або одного з міжнародних інститутів, які допомагають Україні.